sobota 15. srpna 2020 Hana

Policisté opilému muži zabavili auto, půjčil si jiné a opět pil

Písečtí policisté řešili během několika týdnů nenapravitelného řidiče, kterému nedělalo problém řídit auto v opilosti. Za volant auta usedl i když přišel o řidičák. Hlídce vždy nadýchal více než tři promile. Před další jízdou ho neodradilo ani to, když mu policisté auto zabavili – půjčil si jiné. Případ si převzali písečtí kriminalisté a vyšetřovatel podal podnět k návrhu na vzetí muže do vazby.

Nenapravitelný muž středního věku v minulosti o řidičák přišel právě kvůli jízdě v opilosti. S tím si ale hlavu nelámal a jezdil vesele dál. „Písečtí policisté muže kontrolovali a řešili v posledních týdnech čtyřikrát, samozřejmě využili všech zákonných možností, jak muži v nebezpečných jízdách zabráni. Přistoupili i k zajištění automobilu kterým jezdil. Probíhající úkony trestního řízení, ani to, že přišel o vůz, muže neodradilo. Půjčil si jiné,“ popsala tisková mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová

Jakým překvapením pro policisty bylo, když tohoto muže v úterý opět zastavili. I tentokrát nadýchal více než tři promile. Hlídka proto přistoupila k nejrazantnějšímu řešení a muže zadržela. „Případ si převzali písečtí kriminalisté a vyšetřovatel podal podnět k návrhu na vzetí muže do vazby,“ řekla mluvčí, která dodala, že při jízdách tohoto muže naštěstí došlo „jen“ k poškození dopravního značení, když nezvládl řízení a přejel do protisměru. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pcr.cz

Štítky krimi, alkohol Písecko, policie, vazba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.