sobota 22. února 2020 Petr

Prachaticko

Zloděj se vloupal do chaty v Nové Peci, snědl v ní jahody z plechovky

Pětisetkorunovou škodu způsobil neznámý pachatel majiteli rekreační chaty v obci Nová Pec - Pěkná, když se během uplynulých tří týdnů vloupal do zmíněného objektu. Poškodil přízemní okno, aby mohl vniknout dovnitř a odcizit plechovku s jahodami....

Prachatická nemocnice dnes otevírá novou magnetickou rezonanci

Nemocnice Prachatice se může od pátku pyšnit novou kapacitou. Po dlouhých a složitých jednáních se podařilo získat jeden z nejmodernějších přístrojů pro radiodiagnostické oddělení, a to magnetickou rezonanci.

Svátek všech čtenářů se blíží. V Hořicích na Šumavě vypukne Velký knižní bleší trh

Knihomolové minimálně z jižních Čech by měli zbystřit! V Hořicích na Šumavě se v sobotu uskuteční akce, která jim bezesporu udělá radost. Řeč je o Velkém knižním bleším trhu, který odstartuje v 9 hodin ráno v místním kulturním domě.

Muž doplatil na bonusové služby prostitutky. Okradla ho

Třicetiletá cizinka, která si kromě prostituce přivydělala i krádeží, stane v brzké době před soudem. Při poskytování sexuálních služeb okradla klienta a způsobila mu škodu přes 20 tisíc korun.

Světový den ledvin oslaví v Prachaticích dárkem pro pacienty

Nemocnice Prachatice se rozhodla světový den ledvin, který letos připadá na 10. března, oslavit netradičním způsobem. Pro své pacienty se selhávajícími ledvinami, kteří leží na hlavním dialyzačním sále, nemocnice pořídila dvě nové LED televize s...

Někteří členové ANO na Strakonicku a Prachaticku hnutí opouštějí

Několik členů opustilo v posledních dnech oblastní sdružení hnutí ANO na Strakonicku a Prachaticku. Podle nich hnutí v regionu rezignovalo na původní myšlenky a vize. Uvedli, že se s tím nemohou ztotožnit. Na svém Facebooku o tom informovala jedna...

Z prachatické banky zmizel milion korun

pondělí, 15. února 2016, 19:48KrimiPrachaticko

Z prachatické banky zmizel milion korun

V uplynulém týdnu došlo v Prachaticích k loupeži v bance. Podle policie zmizel peněžní obnos v hodnotě více jak jeden milion korun. Otázkou je, kdo za loupeží stojí. Spekuluje se o zaměstnancích.

Pedagog čeká jihočeské derby proti Prachaticím

Uplynul pouze týden od posledního zápasu stolních tenistů Pedagogu a už je tu další. Dnes odehrají zápas proti svému jihočeskému rivalovi z Prachatic. Utkání začíná v Branišovské ulici v 15 hodin.

FOTO: Zdravotně postiženým z domova Sociální pohoda udělali radost policisté se psy

Návštěvu domova Sociální pohoda se zdravotně postiženými v obci Javorník podnikli přesně před týdnem policisté z Prachatic. Zvednout náladu obyvatelům přijela tisková mluvčí Martina Joklová a policejní kynologové Jaroslav Čejka a Petr Bolda.

Po další patnáctileté dívce pátrají prachatičtí kriminalisté

Pátrání po patnáctileté dívce vyhlásili také prachatičtí kriminalisté. Od pondělí hledají Štěpánku Trnkovou z Vimperka, která byla naposledy spatřena minulý čtvrtek 29. ledna v 7:30, kdy utekla z domova. V sobotu se následně měla objevit...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.