pátek 23. dubna 2021 Vojtěch

Mladý řidič zemřel při tragické havárii u Košic na Táborsku

Dnes, v úterý 9. ledna, brzy ráno došlo k tragické nehodě dvou osobních automobilů. Mladý řidič, který z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, nehodu nepřežil.

K nehodě došlo před šestou hodinou ráno na silnici III/13531 v obci Košice na Táborsku. Dvaadvacetiletý řidič Felicie vjel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, kde narazil do protijedoucího vozu Škoda Fabie.

 „Mladý řidič Felicie na místě svým zraněním podlehl,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner. Letos jde o první oběť dopravních nehod na jihočeských silnicích.

Přesná příčina a další okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření táborských dopravních policistů. Dechová zkouška na přítomnost alkoholu u řidiče Škody Fabia proběhla s negativním výsledkem. Dopravu v místě nehody odkláněli policisté ve spolupráci s hasiči po místních komunikacích. Průjezd obcí byl plně obnoven krátce po osmé hodině ranní. Hmotná škoda na vozidlech byla odhadnuta na souhrnnou částku 65 tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Miroslav Doubek, který jel na místo nehody.

Autoři | Foto Policie České republiky

Štítky nehoda, Táborsko, smrt, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.