neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Policisté prověřují majetkovou trestnou činnost, pátrají po muži z fotografie

Táborští policisté pátrají po totožnosti muže, kterého zachytila bezpečnostní kamera. Jeho podání vysvětlení by totiž zásadně přispělo k objasnění majetkové trestné činnosti. Policistům se zatím podařilo zjistit, že jezdí v autě značky BMW, řady 5, stříbrné barvy. Registrační značka je cizího státu. Je doprovázen ještě dalším mužem a pohybují se zřejmě nejen na Táborsku.

„Podle zatím zjištěných informací se jedná o muže ve věku 25 – 30 let. Má štíhlou a sportovní postavu. Je vysoký asi 190 centimetrů. Je snědší pleti, má kratší černé vlasy, protáhlý obličej a vystouplé lícní kosti. Oblečen byl do světlé košile, šedého saka, tmavých společenských kalhot a hnědých polobotek. Mluvil lámanou angličtinou a k domluvení používal i němčinu, francouzštinu či ruštinu,“ uvedl tiskový mluvčí policie Miroslav Doubek

Policisté žádají každého, kdo by muže poznal, setkal se s ním, byl jím osloven, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil policistům na telefonním čísle 974 238 700. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Koláž Budějcké Drbny

Štítky pátrání, policie, Táborsko, majetková trestná činnost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.