pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Při nehodě u Písku zemřela žena. Autem narazila do svodidel

U Písku dnes zemřela řidička vozu, která z dosud nezjištěných příčin narazila do betonových svodidel. Policisté hledají svědky, kteří by mohli pomoci s vyšetřováním tragické události.

Nehoda se stala dnes v 15:45 na silnici I/20 za Pískem ve směru na Prahu. „Řidička jela ve vozidle značky Ford a z dosud nezjištěných příčin vjela do míst uzavřeného úseku komunikace v prostoru, kde se provádí práce na silnici, a narazila do betonových svodidel,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová

Na místo dorazily dvě pozemní posádky se záchranáři a k nehodě přiletěl také vrtulník. „Po nárazu ve voze zůstala zaklíněna žena středního věku. Bohužel během nehody utrpěla závažná poranění a došlo u ní k selhání základních životních funkcí. Po vyproštění z vozu se záchranáři pokoušeli ženu oživit, avšak navzdory jejich veškeré resuscitační snaze svým vážným poraněním na místě podlehla,“ popsala mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová

Žena jela ve vozidle sama. Písečtí kriminalisté a policisté zjišťují přesné příčiny a okolnosti této nehody. „V souvislosti s tím hledají důležitého svědka, který úsekem projížděl bezprostředně před nehodou ve vozidle značky Mercedes tmavé či černé barvy a typu SUV. Mělo se tak stát zhruba v 15:40. Mohl by poskytnout policistům zásadní informace k průběhu nehody,“ vyzvala Schwarzová.

Policisté se zároveň obrací na řidiče, kteří mají ve vozidle palubní kameru a projížděli tímto místem, aby se ozvali na linku 158. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, písek, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.