sobota 25. ledna 2020 Miloš

Doprava

Páteční srážka cyklisty se skútrem se neobešla bez zranění

Vážné zranění utrpěl v pátek odpoledne osmadvacetiletý cyklista při strážce se skútrem. Nehoda se stala v Byňově poblíž Nových Hradů na Budějcku.

Stavba nového chodníku ke Kauflandu začala

pátek, 16. března 2012, 13:53Doprava

Stavba nového chodníku ke Kauflandu začala

Požadavek na posouzení dopravní situace v ulici Na Sádkách v úseku od obchodního domu Kaufland k zastávce MHD na Husově třídě řešilo město na popud odboru dopravy a stavebního hospodářství koncem loňského roku.

Vážnou nehodu u Lišova asi způsobilo špatné předjíždění

Mezi Lišovem a Štěpánovicemi na Českobudějovicku se dnes sedmatřicet minut po poledni stala dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Po střetu v jednom z vozů zůstala zaklíněna zraněná osoba, bez úhony nevyvázli ani další dva cestující. Na místě...

Jízdenky do MHD jsou na radnici žádané

pátek, 9. března 2012, 10:24Doprava

Jízdenky do MHD jsou na radnici žádané

Jízdenky a kupony do autobusů a trolejbusů budějcké městské hromadné dopravy si můžete koupit také na radnici. Ne, že by je cestujícím vydával například ve své kanceláři přímo primátor Juraj Thoma, ale cestující si pro ně mohou zajít do...

Pozor, zima ještě nekončí! Na jihu Čech se bouralo

Krajští hasiči zasahovali během čtvrtečního rána u tří dopravních nehod. Budějckou Drbnu o tom informovala mluvčí HZS Jihočeského kraje Vendula Matějů.

Autobus s českými lyžaři narazil do stáda krav

V sobotu večer krátce po 21. hodině došlo na mezinárodní silnici E55 před osadou Krasejovka k dopravní nehodě autobusu, který se střetl se stádem krav. Vinou střetu se zranili čtyři cestující, devět krav uhynulo.

Po Modrém mostě se bude jezdit nejdřív v červenci

Řízení o dodatečném povolení stavby, které by umožnilo znovuotevření Modrého mostu do zkušebního provozu, se opět komplikuje.

Řidič autobusu je po nehodě stále v kritickém stavu

Jak vás Budějcká Drbna již informovala, ve čtvrtek kolem půl páté odpoledne došlo v Průmyslové ulici ke střetu autobusu, jedoucího z Českých Budějovic do Vodňan, s trolejbusem městské hromadné dopravy. Při nehodě utrpělo šest osob zranění,...

Výsledkem srážky autobusu s trolejbusem je šest zraněných

Na českobudějovické Průmyslové ulici se dnes kolem půl páté odpoledne střetl linkový autobus s trolejbusem MHD. Při kolizi utrpěl vážná zranění řidič autobusu, podle prvotních informací je zraněno ještě dalších pět osob. Ulice je v místě havárie...

Máme v Budějcích informační či dezinformační panely?

Zastávkové informační panely fungují v Budějcích už nějaký ten pátek. Místní už se s tímto systémem jakž takž sžili. Názory na přesnost zobrazovaných časů se však liší.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.