pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Doprava

Jihočeští policisté řeší od čtvrtečního rána 16 nehod

Celkem 16 dopravních nehod registrují od čtvrteční páté hodiny ranní policisté na jihočeských silnicích. Čtyři lidé se lehce zranili, jeden zraněný chodec od nehody utekl, řekl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Nejen zasněžené chodníky uklidí radnice za 25 milionů

Že by se konečně i Budějčáci dočkali? Že by to konečně během zimního období vypadalo v hlavním městě jižních Čech jako v zimě? Už to tak vypadá.

Sníh zkomplikoval dopravu v celých jižních Čechách

K několika dopravním nehodám došlo dnes v celém Jihočeském kraji. Od ranních hodin evidují jihočeští policisté bezmála třicet havárií, většinou bez zranění řidičů či spolucestujících.

Neohleduplný řidič zranil matku a jejího ročního syna

Nehoda dvou osobních vozidel, ke které došlo v pondělí po sedmé hodině večer na křižovatce českobudějovických ulic Dobrovodská a Vodní, si vyžádala dvě lehká zranění. Na neohleduplnost šestapadesátiletého řidiče Volkswagenu Passat bohužel...

Na krizové křižovatce došlo v pondělí večer k další havárii

Necelý týden uplynul od nepříjemného střetu mopedu a nepozorného řidiče fabie na budějcké křižovatce ulic Boženy Němcové a L. B. Schneidera a na stejném místě došlo k další dopravní nehodě. V pondělí kolem 20. hodiny večerní o tom Budějckou Drbnu...

Opilý kamioňák v neděli havaroval poblíž nádraží

Opilý řidič kamionu, cizinec, havaroval v neděli odpoledne v Českých Budějovicích na Nádražní ulici. Na křižovatce narazil do stojících aut, která čekala na červenou. To potvrdila agentuře Mediafax policejní mluvčí Regina Tupá.

Řidič mopedu utrpěl zranění po srážce s autem

Zranění řidiče mopedu si vyžádala úterní odpolední nehoda v Českých Budějovicích. Křižovatku ulic L. B. Schneidera a Boženy Němcové policie uzavřela nejméně do 17. hodiny, řekla policejní mluvčí Regina Tupá.

Budějce investovaly do obnovy komunikací desítky milionů

České Budějovice investovaly v roce 2011 do obnovy komunikací desítky milionů korun, na opravy přispěly evropské fondy. Další úseky se město chystá opravit letos, řekl náměstek primátora Kamil Calta (TOP 09).

Nové semafory řídí od úterý Dlouhou louku

úterý, 27. prosince 2011, 15:47Doprava

Nové semafory řídí od úterý Dlouhou louku

Nejen budějčtí řidiči dostali k Vánocům od radnice dárek. Mohli si ho obrazně rozbalit ale až dnes. Tím dárkem jsou nové semafory u výjezdu od sportovní haly na Dlouhé louce, které právě v úterý začaly fungovat.

Řidič osobního auta zemřel v Budějcích po nárazu do stromu

Při čtvrteční odpolední nehodě osobního vozu na okraji Českých Budějovic zemřel řidič, dva spolucestující vyvázli bez zranění. To řekla policejní mluvčí Lenka Holická.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.