středa 13. listopadu 2019 Tibor

Doprava

Opilý kamioňák v neděli havaroval poblíž nádraží

Opilý řidič kamionu, cizinec, havaroval v neděli odpoledne v Českých Budějovicích na Nádražní ulici. Na křižovatce narazil do stojících aut, která čekala na červenou. To potvrdila agentuře Mediafax policejní mluvčí Regina Tupá.

Řidič mopedu utrpěl zranění po srážce s autem

Zranění řidiče mopedu si vyžádala úterní odpolední nehoda v Českých Budějovicích. Křižovatku ulic L. B. Schneidera a Boženy Němcové policie uzavřela nejméně do 17. hodiny, řekla policejní mluvčí Regina Tupá.

Budějce investovaly do obnovy komunikací desítky milionů

České Budějovice investovaly v roce 2011 do obnovy komunikací desítky milionů korun, na opravy přispěly evropské fondy. Další úseky se město chystá opravit letos, řekl náměstek primátora Kamil Calta (TOP 09).

Nové semafory řídí od úterý Dlouhou louku

úterý, 27. prosince 2011, 15:47Doprava

Nové semafory řídí od úterý Dlouhou louku

Nejen budějčtí řidiči dostali k Vánocům od radnice dárek. Mohli si ho obrazně rozbalit ale až dnes. Tím dárkem jsou nové semafory u výjezdu od sportovní haly na Dlouhé louce, které právě v úterý začaly fungovat.

Řidič osobního auta zemřel v Budějcích po nárazu do stromu

Při čtvrteční odpolední nehodě osobního vozu na okraji Českých Budějovic zemřel řidič, dva spolucestující vyvázli bez zranění. To řekla policejní mluvčí Lenka Holická.

Při čelní srážce dvou aut se v Budějcích zranili oba řidiči

K vážné dopravní nehodě vyjížděli ve středu ráno českobudějovičtí policisté. V Branišovské ulici se srazila dvě auta, jeden z řidičů se zranil těžce, druhý lehce, řekla policejní mluvčí Regina Tupá.

Vyvolá také Severní spojka vlnu nesouhlasu?

středa, 21. prosince 2011, 08:13Doprava

Vyvolá také Severní spojka vlnu nesouhlasu?

Kritická dopravní situace v Budějcích je nekonečným námětem diskusí odborné i laické veřejnosti. K dosavadním debatám pravděpodobně v těchto dnech přibude další – o návrhu změny zadání územního plánu města, konkrétně návrhu projektu takzvané...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.