úterý 7. července 2020 Bohuslava

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

První Kia e-Niro v jižních Čechách

Již v roce 2019 započala vzájemná jednání společností Auto Future a Eon Energie, která na přelomu roků 2019 a 2020 vyústila v dohodu o spolupráci. Společnost Auto Future s.r.o. se tak stala rovnocenným partnerem a oficiálním dodavatelem společnosti Eon Energie.

Logickým krokem pak byla objednávka osobního vozu pro tuto energetickou společnost, která se významnou měrou stará o rozvoj elektromobility nejen v našem regionu. Bystří již tuší, že se předmětem objednávky stala zcela nová Kia e-Niro. Vozidlo s čistě elektrickým pohonem, výkonem 150 kW a kapacitou baterie 64 kWh, která umožňuje zdolání úctyhodných 455km na jedno nabití. Zvládá nabíjení střídavým (domácí zásuvky) i stejnosměrným proudem (rychlonabíjecí stanice) a její design je jedinečný a nepřehlédnutelný. Tento technologicky vyspělý vůz teď bude k vidění i v ulicích Budějc.

Zástupci společnosti Auto Future s.r.o. dne 12. června předali v sídle společnosti Eon Energie historicky první vůz Kia e-Niro v jižních Čechách.

S přáním mnoha šťastných kilometrů se připojila marketingová ředitelka nejlepšího dealera Kia za rok 2019 paní Kateřina Kalinová a dle jejích slov vzájemná spolupráce obou společností na poli elektromobility rozhodně nekončí. Již nyní jsou v plánu další společné projekty včetně péče o zákazníky, kteří plánují zakoupení elektromobilu či výstavbu domácí nabíjecí stanice.

Éra elektrických vozů pomalu vystrkuje růžky a to i na jihu Čech a do budoucna se s ní budeme setkávat čím dál tím častěji. Pokud patříte mezi fanoušky těchto vozů, neváhejte společnost Auto Future navštívit. Vůz Kia e-Niro je vám zde k dispozici nejen k prohlédnutí, ale zejména i k vyzkoušení.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo8 čtenářů

PR text

Štítky Kia e-Niro, Kia, auto, novinka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.