K vážné dopravní nehodě vyjížděli ve středu ráno českobudějovičtí policisté. V Branišovské ulici se srazila dvě auta, jeden z řidičů se zranil těžce, druhý lehce, řekla policejní mluvčí Regina Tupá.
Nehoda se stala na rovném, přehledném úseku Branišovské ulice na výjezdu z města. Padesátiletý řidič felicie vyjel z neznámých důvodů do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím autem VW Sharan.
"Řidič felicie utrpěl těžká zranění, řidič druhého auta lehká. Oba muže odvezla sanitka záchranky do nemocnice. Škoda dosáhla hodnoty 330 tisíc korun, okolnosti nehody policie vyšetřuje," řekla Tupá.
Dopravu policie na místě řídí kyvadlově. "Policie také žádá případné svědky nehody, aby se přihlásili na čísle 158," dodala Tupá.
Napsal Dobrin Stojcev, Mediafax
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.