sobota 6. června 2020 Norbert

Již tuto neděli se uskuteční 9. charitativní fotbalová exhibice

Už podeváté. Ale tentokrát s několika změnami. Hlavní změnou bude zřejmě místo konání. Letošní ročník se totiž uskuteční na domovském stadionu Dynama České Budějovice – Střeleckém ostrově. Tou druhou je, že k vidění nebude pouze souboj Mádl teamu a Realu Top Praha. Tentokrát na zelený pažit vyběhne také tým složený z hráčů Motoru, Dynama a Jihostroje! Vše odstartuje v neděli 29. května od 13 hodin.

V loňském roce se povedlo vybrat neuvěřitelných 150 tisíc korun a organizátoři budou chtít toto číslo minimálně vyrovnat. Však diváci, kteří na Střelecký ostrov dorazí, si budou moci prohlédnout celou plejádu hvězd. Fanoušci se můžou těšit na spoustu herců, zpěváků nebo sportovců. Jmenujme například Vojtu Kotka, Vojtu Dyka, Alexandera Saláka a další.

Celé odpoledne se ale neponese pouze ve fotbalovém duchu. Stejně jako v loňském roce otevře svůj charitativní bazar Emma Smetana. V tomto bazaru si budou moct návštěvníci koupit různé předměty od známých osobností.

Výtěžek z celé akce poputuje na dětské oddělení Nemocnice České Budějovice a centru Arpida.

Akci obohatí také čtyři koncerty. Vystoupí Xindl X, Ewa Farna, poslední vítězka československé superstar Emma Drobná a na závěr to rozbalí Ready Kirken. Poté je připravena také autogramiáda.

Celým programem budou provázet skvělí moderátoři Adéla Jirkalová a Milan Džuba.

Samozřejmostí budou také různá skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti.

Vstupné je stanoveno na 50 korun, pro děti do deseti let za 20 korun. Lístky můžete kupovat v předprodeji, ale od 11:30 také na místě.

Program:

12:00 otevření areálu
13:00 vystoupení: Xindl X
14:00 první utkání: Mádl team - Budějcké mašiny (Motor, Dynamo, Jihostroj)
15:00 vystoupení: Emma Drobná
15:20 druhé utkání: Real Top Praha - Budějcké mašiny
16:20 vystoupení: Ewa Farna
16:40 třetí utkání: Mádl team - Real Top Praha
17:30 vystoupení: Ready Kirken a zároveň autogramiáda
18:00 závěr

Účastníci: Jiří Mádl, Xindl X, Ewa Farna, Ema Drobná, Adam Mišík, Vojtěch Kotek, Vojta Dyk, Alexander Salák, Martin Hanzal, Emma Smetana, Nikol Švantnerová, Robert Záruba, Jitka Nováčková, Braňo Holíček, Martin Latka, Johny Machette, Jiří Novotný, Ladislav Hampl, Tomáš Novotný, Michal Čoudek, Leoš Noha, Pavel Mádl, Jakub Smrž, Jiří Kladrubský, Jordan Haj, Michal Chovan, Tomáš Pešír, Josef Straka, Petr Sailer, Roman Vráblík, Jiří Babica, Pavol Švantner, Tomáš Kučera, Karel Diviš, Stanislav Bednařík, Pavel Kantor, Tomáš Nouza, Zdeněk Piškula, Jakub Suchánek, Jakub Janatka, Petr Benát, Tomáš Fila, Michal Klesa, Jiří Kraffer, Radek Mach, Standa Marek, Jaromír Plocek, Radim Pouzar.

Další informace na: www.exhibice.cz

Autoři | Foto Jan Homolka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.