sobota 15. srpna 2020 Hana

Dětský den na hřišti SK Slavia u Malého jezu nabídne divadlo, skákací hrad nebo airsoftovou střelnici

Již potřetí se dnes od 15 hodin setkají rodiče a děti, na které čeká celá řada atrakcí a spoustu zábavy. Děti se mohou těšit na Divadélko Máma a Táta, zaskákat si v pytli anebo si zaházet na cíl podkovou či zúčastnit se různých soutěžních disciplín.

SK Slavia vychovává děti především ve fotbalovém duchu, ovšem někdy je potřeba zabavit ratolesti i jinak. Tuto neděli se mohou vydat na hřiště z jiných důvodů než s touhou zisku tří bodů, ačkoliv soutěživosti si mohou užít dosyta. „V dnešním světě, kdy děti tráví více času u monitorů, a vlastně ani nemají moc možností si jít hrát ven, je dětský den dobrou příležitostí se kolektivně vyblbnout na čerstvém vzduchu. Navíc v příjemném prostředí vedle řeky,“ říká Šárka Bednářová, hlavní organizátorka.

Akce začíná ve tři hodiny odpoledne a startuje ji rodinné divadélko Divadélko Máma a Táta, které prý nabízí kufřík plný pohádek. A užít si mohou nejen děti. Airsoftovou střelnici si mohou vyzkoušet i dospělí. Tatínkové určitě nepohrdnou pěnivým nápojem a maminky dobrou společností a možností udělat svým potomkům radost.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.