sobota 4. července 2020 Prokop

SOUTĚŽ: Kapela Jelen zahraje v borovanském klášteře

Nejen Magdalénám k jejich svátku, ale i všem fanouškům zahraje tento objev české hudební scény v prostoru zámecké zahrady. Jelen je česká akustická kapela hrající takzvanou root music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. V březnu 2015 získala kapela Jelen od Akademie populární hudby cenu Anděl v kategorii Objev roku. Těšit se můžete nejen na známé hity jako Magdaléna, Jelen nebo Vlčí srdce.

Kapela Jelen zahraje v 22. července od 20 hodin v Borovanech na pódiu v prostorách zámecké zahrady. Vstupné činí 280 korun a lístky jsou k sehnání v předprodeji na CBsystem nebo na telefonním čísle infocentra Borovany 387 001 356. Na místě vyjdou vstupenky na 300 korun.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely Jelen

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na kapelu Jelen. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Tři volné vstupenky vyhráli čtenáři Markéta Bohdalová, Matěj Tácha a Veronika Kašparová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.