pátek 24. ledna 2020 Milena

SOUTĚŽ: Třeboňský vodník Čochtan bude vyprávět v Metropolu

Legendární muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka. To je vystoupení Čochtan vypravuje. V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Maršálek jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky.

Soutěž o vstupenky na představení Čochtan vypravuje (14. 6. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na divadelní představení Čochtan vypravuje. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do úterý 13. června do 18. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

SOUTĚŽ SKONČILA!

Dcera Josefa Maršálka se jmenuje Káča. Správně byla odpověď C. Po dvou vstupenkách na představení Čochtan vypravuje vyhráli Antonín Kazil a Alena Fenclová. Blahopřejeme! 
 

Foto josefdvorak.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.