pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Na vlnách léta se ponese dětský den u rybníka Bezdrev

Krásné letní počasí, k tomu spousta zábavy, soutěží pro děti, výborné pokrmy, a hlavně žádné školní povinnosti. Ideální koktejl, který si můžete vychutnat už tuto sobotu 1. července u rybníka Bezdrev. 

Restaurace Yacht Club D.I.M. Bezdrev připravil pro malé návštěvníky i jejich rodiče pestrý program s názvem „Na vlnách léta“. První prázdninovou sobotu od 13. hodiny se společně se svými ratolestmi mohou i dospěláci dosyta vydovádět v příjemném prostředí s neopakovatelným výhledem na hladinu druhého největšího rybníka v České republice a na malebné šumavské kopce. Zájemci se mohou těšit na nejrůznější soutěže, skákací hrad, malování na obličej a další program. Akce je zdarma. 

A až někoho přepadne hlad, může jej zahnat ve stylově zařízené restauraci s velkou terasou a výbornou domácí kuchyní. Pokud by se někomu kouzelné bezdrevské prostředí hodně zalíbilo, může tam přespat v prostorné a pohodlně zařízené ubytovně či využit ubytování v samostatných chatkách. Bližší informace lze najít na Faceboku Yacht Club Bezdrev

O necelý týden později jachetní oddíl Yacht Club D.I.M. Bezdrev pořádá Mistrovství České republiky Pirát 2017. 

Tisková zpráva

Štítky Bezdrev, dětský den, klub, restaurace

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.