neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Jihočeská stálice HE band vystoupí na pódiu v nové předzahrádce budějckého klubu K2

Klub K2 v Českých Budějovicích otevírá zbrusu novou předzahrádku. Oficiální start obstará první koncert v rámci letního projektu Středy před K2. A jako první to před „kádvojkou" rozbalí jihočeská stálice, Heband.

Nově vzniklá zahrádka před „kádvojkou“ nabídne hodně zajímavé koncerty hlavně při festivalu Středy před K2. A navštívit ji můžete už tento týden. Jak již název vypovídá Drinks, coffee n’chill. půjde především o lahodné alko i nealko drinky, výběrovou kávu a relaxaci. Samozřejmostí bude čepované pivo místního pivovaru Budweiser Budvar a ta nejlepší zmrzlina v okolí.

Ideální posezení s přáteli, sjednání obchodní schůzky nebo pro maminky hledající příhodný stín s posezením. Během sezony zde proběhnou různé menší kulturní akce, které se včas dozvíte na sociálních sítích.

Na podiu před českobudějovickým klubem K2 ve středu 28. června vystoupí jihočeská stálice Heband.

Jako předkapela se představí znovuzrozená formace Larva, která rozhodně všechny roztančí. Celá akce vypukne v 19 hodin. Na místě samozřejmě vyroste drinky airstream zvaný K2AirBar, podium se světly a zvukem pro maximální prožitek z akce. 

Autoři

Štítky Heband, středa, K2, klub, koncert, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.