čtvrtek 16. července 2020 Luboš

ÚAMK Roadshow a Den otevřených dveří nejen pro motoristy

Bezpečnost silničního provozu a představení nových vozů několika značek bude hlavním programem akce, kterou společně s ÚAMK Profiautoškolou pořádá Automotoklub České Budějovice v sobotu 2. září od 10 do 16 hodin.

V areálu ÚAMK v ulici Karolíny Světlé si návštěvníci budou moci vyzkoušet otočný simulátor, který napodobuje havárii vozu s přetočením přes střechu auta. Na své si přijdou ale i děti. Pro ně bude představena biketrialová akademie s ukázkou na postavených překážkách, řada soutěží o drobné dárky a dětské dopravní hřiště.

Při této příležitosti bude také představena v České republice ojedinělá mobilní Škola bezpečné jízdy, s padesátimetrovou kluznou plochou a školicím střediskem, umístěném v nákladním přívěsu ze švýcarského autoklubu,“ doplňuje Jan Bláha

Své umění předvedou i hasiči a záchranáři, kteří budou vyprošťovat osoby z vozidla při simulované havárii a zdolávat požár vozidla. Následně nabídnou prohlídku techniky.

Den otevřených dveří doplní výstava závodních rallye vozidel nebo přehlídka historických aut, ve kterých se budou moci svézt děti. Dospělí návštěvníci si vyzkouší vystavené automobily.

Autoři

Štítky ÚAMK, roadshow, autoklub, Škola bezpečné jízdy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.