pondělí 13. července 2020 Markéta

Phil Rudd se svou kapelou rozbubnuje i Budějce

Světově uznávaný bubeník Phil Rudd z AC/DC se svoji kapelou Phil Rudd Band přijede pro velký úspěch na podzim zpět do České republiky, a to v rámci svého evropského turné po klubech. Australan, označovaný jako duše a srdce kapely AC/DC, dorazí ve čtvrtek 28. září do Českých Budějovic, kde zahraje v kulturním domě Gerbera. Jako hosté se na pódiu objeví kapely Kreyson Memorial a Blue Rocket.

V Českých Budějovicích tak bude mít návštěvník výjimečnou příležitost možná naposledy vidět naživo dlouholetého člena kapely AC/DC. Phil Rudd zahraje se svou partou naživo proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, což slibuje zcela unikátní zážitek. Můžeme se těšit nejen na hity z jeho staré tvorby, ale i na novinky. Phil Rudd Band slibuje skvělé pecky ve více než sedmdesátiminutovém vystoupení. 

Phil Rudd se svojí kapelou křižoval českou zemi i Slovensko a potažmo celou Evropu na svém turné už deset květnových dnů. A podle všeho na něj fanoušci u nás udělali velký dojem. 

„Mám za sebou s AC/DC všechny možné velké stadiony a haly, ale tohle turné jsem chtěl od samého počátku pojmout jako návrat ke kořenům do doby, kdy jsem začínal. Dlouhá léta jsem nic tak skvělého nezažil. A musím s ohromným překvapením dodat, že z celé Evropy byla atmosféra na koncertech v Česku a na Slovensku snad nejvřelejší,“ řekl po skončení tour jeden z vůbec nejslavnějších bubeníků v historii rockové hudby Phil Rudd a dodal: „Byl jsem až dojat, jak moc tu mají lidé rádi tvrdou muziku, kterou jsem hrál s AC/DC a ještě více jsem byl překvapený, jaký ohlas měla nejen tvorba této kapely, ale i naše současné pecky.“

Jeho slova potvrzuje i fakt, že Phil Rudd pořídil jedinou koncertní nahrávku v rámci svého evropského turné právě v České republice, kterou aktuálně zvažuje vydat jako oficiální záznam. 

Českobudějovické fanoušky rockové hudby jistě potěší i výběr speciálních hostů, kapel Kreyson Memorial a Blue Rocket.

Autoři

Štítky Phil Rudd, bubeník, turné, Gerbera

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.