pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

SOUTĚŽ: Pražský komorní balet v Třeboni představí tvorbu tří choreografů různých generací

Tři choreografy různých generací představí tanečníci Pražského komorního baletu v Divadle J. K. Tyla v Třeboni. Komponovaný večer 3 české kvartety se uskuteční v pátek 6. října od 19:00 hodin. V soutěži s Budějckou Drbnou mohou někteří získat vstupenky zdarma.

Choreografové Mário Radačovský, Hana Polanská Turečková a Pavel Šmok tvoří na hudbu význačných českých skladatelů, například Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Vladimíra Sommera. A jejich tvorbu představí vynikající tanečníci Pražského komorního baletu. Největšího českého nezávislého profesionálního tanečního souboru, jehož zakladatelem je legendární choreograf Pavel Šmok.

Vstupenky na baletní představení 3 české kvartety, které bude k vidění v Divadle J. K. Tyla v Třeboni v pátek 6. října lze zakoupit v předprodeji v turistickém a informačním centru na náměstí, on-line na itrebon.cz nebo v divadle před představením. Děti, studenti a osoby s průkazem ZTP mají padesátiprocentní slevu. A díky soutěži s Budějckou Drbnou lze jít na představení zdarma.

Soutěž o vstupenky na baletní představení 3 české kvartety (6. října - 19:00)

Tři čtenáři Budějcké Drbny mohou vyhrát po dvou vstupenkách na baletní představení 3 české kvartety. Stačí pouze prostřednictvím formuláře do čtvrtka 5. října do 9:00 hodin zodpovědět následující soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Soutěž skončila

Pražský komorní balet založil Pavel Šmok. Správně byla odpověď C.

Po dvou vstupenkách na baletní představení 3 české kvartety vyhráli: Karel Haider, Marie Placatková a Soňa Beranová. Gratulujeme!

Štítky balet, předstvení, tanečník, choreograf, Třeboň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.