úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

KULTURNÍ TIPY: Zajít můžete na koncerty Poletíme?, Kool-Aid nebo ples Rotary clubu!

O jeden z posledních koncertů v klubu Slavie se postará kapela Poletíme? Ve Velbloudu pokřtí album Kool-Aid a zahrají s nimi Tokaref a Trojky. Zahřát se můžete na akci Ice Muffin 2018, také proběhne 22. benefiční ples Rotary clubu nebo Retro mejdan ve Flek baru.

Pátek 2. února

České Budějovice

Retro mejdan – Flek bar – 18:00
Provětrejte svůj retro šatník a přijďte do Flek baru na super retro párty. Chystají tam velký mejdan ve velkém retro stylu. Nebude chybět DJ, akční drinky, a nálada se ponese ve stylu 50. a 60. let.

Živý obraz – Jihočeské divadlo – 19:00
Nasadit si do domu cizího člověka je vždycky trochu risk. I když jde jen o mladou uklízečku, na první pohled naprosto neškodnou. Jak má ale obyčejná uklízečka zvládat roli hromosvodu pro všechny v rodině?

Michael Parker: Zamilovaný sukničkář – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Divadelní spolek Háta. Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních. V domnění, že jejich dům bude tedy prázdný, domluví si oba milostné dostaveníčko. Tím odstartují řadu překvapivých událostí.

Kool-Aid (křest EP3), Tokaref, Trojky – Velbloud Music Bar – 19:00
Kool-Aid – křest EP 3. Trojky – elektro-popové duo z Prahy. Tokaref – alternativně alternativní duo, plus další tři lidi z Krumlova.

Kalifornská mlha – Studiová scéna Na Půdě – 19:30
Bouřlivý i komický souboj o pravost obrazu Jacksona Pollocka svede živočišná barmanka bez zábran s kultivovaným expertem na výtvarné umění. Kalifornská mlha získala v roce 2009 v USA cenu za nejlepší hru i inscenaci roku. 

Koncert Ja-tata music – Highway 61 Blues Club – 20:00
Další koncert, tentokrát 2. února v českobudějovickém klubu Highway 61.

Poletíme? – Klub Slavie – 21:00
Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu.

Red Alert / Upfockerz (Jump-up.cz) – Komiks klub – 21:00
Bassheadz Sound System a Komiks přináší nový nadupaný projekt s názvem Red Alert. Můžete se těšit na projekci, dekoraci, spoustu zajímavých hostů a masivní zvuk, který s vámi zaručeně zalomcuje. Pro pilotní díl zvolili pořadatelé šílence a členy Jump-up.cz, kteří si říkají Upfockerz ve složení DJ Mazzon, DJ Azawakk a Brejchus Pavián.

Ice Muffin 2018 – K2 – 21:00
Do léta daleko, tak si to čekání na letní muffin trochu zkrátíme již tradičním zimním Muffinem. Pozvání přijali: Urban Robot, General Kryshpeen, Hundread, DJ Hanzall, HellSmith, Adam Dirty-boy a Michal Brock Brož.

Sobota 3. února

České Budějovice

Radovanovy radovánky – Malé divadlo – 10:00
Pohádka Zdeňka Svěráka a Jiřího Jelínka o radosti z toho, že svítí slunce, o radosti z toho, že máma peče koláč. O radosti z toho, že táta vypěstoval obří salát. Ale také o radosti z toho, že kopřivy pálí, že pes trhá vaše kalhoty a že bude-li pršet, zmoknem. Radovat se můžeme i z mála!

Kronikáři – Jihočeské divadlo – 19:00
Víte, jak Kolumbus objevil Ameriku nebo jak vedla Johanka z Arku francouzské vojsko do boje? Co když to ale bylo trochu jinak, než jak nás to učili ve škole? Čtrnáctiletému Matyášovi zbyla po tátovi jen hromada zakázaných kronik ve sklepě a jejich vábení se prostě nedalo odolat. A tak se ztratil v dějinách. Původní rodinný muzikál o příběhu táty a syna na pozadí zběsilého kolotoče dějin. Společný projekt Malého divadla, činohry, opery a baletu Jihočeského divadla.

Povánoční koncert Tria Traktůrek – Kavárna Matice – 19:00
Netradiční rock/country/punk sestava už tradičně v Matici.

Kalifornská mlha – Studiová scéna Na Půdě – 19:30
Bouřlivý i komický souboj o pravost obrazu Jacksona Pollocka svede živočišná barmanka bez zábran s kultivovaným expertem na výtvarné umění. Kalifornská mlha získala v roce 2009 v USA cenu za nejlepší hru i inscenaci roku. 

Divadlo Arte della Tlampač – Sedm bodných ran – Horká vana – 20:00
Přijďte si pro ránu! Arte della Tlampač uvádí novou sérii svých skečů.

22. benefiční ples Rotary clubu – DK Metropol – 20:00
Rotary klub České Budějovice si vás zve na již 22. benefiční ples. K tanci a poslechu budou hrát Třeboňský lázeňský symfonický orchestr a Big Band Vladislava Brože – Praha.

Sound Train – Komiks klub – 21:00
Zahrají Legend Bee, Body Bass, Edward Traumaxowski.

Neděle 4. února

České Budějovice

Rumcajs loupežníkem – Divadlo U Kapličky – 15:00
Vyprávění ševce Rumcajse o tom, jak se nedobrovolně stal loupežníkem, jak přelstil jičínskou vrchnost a kdo mu v lese Řáholci se vším pomáhal.

Autoři | Foto Facebook Poletíme?

Štítky kultura, tipy, koncert, hudba, divadlo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.