V pátek Gerbera zažije Dead End Festival, vystoupí nejžádanější kapely uplynulých ročníků

Autoři | Foto kapela Satisfucktion

V pátek 30. listopadu v 17 hodin v budějcké Gerbeře vypukne Dead End Festival. Jubilejní desátý ročník s sebou přinese změny, které způsobila ztráta hlavního partnera, který festival dlouhá léta podporoval.

Vždy jsme Dead End dělali kvůli tomu, abychom se všichni potkali v jeden večer na jednom místě, poslechli skvělou muziku a objevili nové kapely. Víme, že žádná taková akce v takovém rozsahu a počtu českých klubových kapel mimo festivalovou sezonu v Česku není," říká Radim Pígl, hlavní pořadatel festivalu.

Na Dead End Festivalu vystoupí kapely, které za uplynulé ročníky měly největší úspěch a byly nejžádanější mezi fanoušky. Zahrají Satisfucktion, Hentai Corporation, Gutalax, Locomotive, Better Way, Michal Skořepa, Dirty Blondes a nováčci na DEF Loco Loco a Status Praesents.

"Na fanoušky máme prosbu: Přijďte na Dead End 2018! Tak, jak jste chodili celých devět let. Vezměte s sebou parťáky, se kterými je vám dobře. Předejte nám vaši energii a dejte nám sílu pokračovat. Tenhle rok bude víc o srdci, než o čemkoli jiném. Věříme, že i letos naplníme Gerberu," říká Radim Pígl.

 

Vše o festivalu se dozvíte na www.deadend.cz

Aktuální info najdete na Facebooku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky hudební skupina, Dead End Festival, festival, Česko, gerbera, Facebook

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.