pátek 24. září 2021 Jaromír

SOUTĚŽ: Kapela Scooter pokračuje v triumfální cestě napříč Evropou a zamíří i do Budějc

PR článek

Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel navazují koncerty ze série Live In. Na ty se fanoušci mohou těšit už 22. června v Českých Budějovicích.

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami, připravila pro diváky opět neuvěřitelnou show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Scooter přinesl zcela jiný pohled na živou show. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk.

Fanoušci budou mít možnost na živých koncertech v Česku vidět a slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila.

„Koncerty u vás jsou jedny z nejlepších, jaké jsme kdy absolvovali, a tak jsem moc rád, že se můžeme po neuvěřitelných vystoupeních v Praze a Ostravě do České republiky opět vrátit,” vzkazuje zpěvák Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Fanoušci u vás jsou prostě „Hyper Hyper Wicked“! Pamatujeme si na skvělou atmosféru v Českých Budějovicích i v Brně a teď se moc těšíme do Liberce, kde jsme doposud nehráli. Určitě to tam bude stejně skvělé, ne-li ještě lepší.”

Koncerty Scooteru v rámci turné Live In proběhnou 22. června v Pavilonu T na Výstavišti v Českých Budějovicích, 16. listopadu v Home Credit Areně v Liberci a 23. listopadu v Brně ve velké Hale B na výstavišti BVV. Předprodej vstupenek probíhá už nyní v síti www.ticketlive.cz.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely Scooter (22. června, Pavilon T, výstaviště)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na koncert. Stačí jen do 11. června správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Petra Komárková. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.