čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Benefice Kdo má rád pomůže dětskému a novorozeneckému oddělení v prachatické nemocnici

Už devátým rokem se sejdou zpěváci na podporu Dětského a novorozeneckého oddělení prachatické nemocnice v jižních Čechách na zámku Nové Hrady. Vstupenky můžete zakoupit už teď online nebo v sobotu přímo na místě.

Koncert se koná opět pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské, která ještě ani jeden ročník nevynechala. Spolu s dalšími opět zahájí celý koncert symbolickým vypuštěním holubů. Začátek je v sobotu 8. června v 18 hodin.

Od 11 hodin proběhne po celém městě a v zámeckých zahradách zdarma Dětský den, kde na děti čekají různá stanoviště s pohádkovými bytostmi, kde budou plnit úkoly a za jejich splnění obdrží diplom a drobné dárky.

Na celodenní akci naváže koncert, na kterém uvidíte a uslyšíte slovenskou pěveckou legendu Marcelu Laiferovou, herečku a zpěvačku Světlanu Nálepkovou, kytaristu a malíře Martina Maxu, mladou a nadějnou tvář slovenské pop music Martina Haricha, Bohuše Matuše, Martinu Balogovou, pohádkového prince Jiřího Štědroně, rockerku Inu Urbanovou a nesmí chybět ani zpěvák a producent koncertu Martin France.

Téměř všichni účinkující pak zažijí romantickou noc, protože mají možnost přespat v nově zrekonstruovaných pokojích novohrádeckého zámku.

Vstupenky na koncert za 200 korun je možné zakoupit buď přes síť Ticketlive nebo v den konání koncertu přímo na místě.

Tisková zpráva

Štítky Kdo má rád, benefice, hudba, koncert, charita

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.