čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Na březnovém plesu dárců krve vystoupí Dalibor Janda

V České republice nestačí počet nových dárců krve vyrovnat úbytek daný věkem či nemocemi. Klubů dárců krve z Českých Budějovic k podpoře bezplatného darování krve motivuje zábavnou formou. Ples je vždy místem setkání lidí plných vzájemného pochopení. Cení si dárců s jedním, ale i s deseti nebo 40 odběry, kteří dosáhli na Zlatou Jánského plaketu.

Pozvánku na ples přijal zpěvák Dalibor Janda s dcerou Jiřinou. Dalibor Janda zde nevystupoval více jak deset let. Jeho vítr „Hurikán“ se přežene v hodinovém vstupu jak na jevišti, tak na parketu KD Vltava.

Kapela MAŠINKA (malá šipounská kapela) hraje hity od 70. let a snadno roztančí všechny věkové kategorie. Po slosování vstupenek o 10 hodnotných cen zazní také moderní diskotékové rytmy v podání DJ Jardy Pavlíka.

Předtančení předvedou mažoretky „Hlubocké princezny“ a předají i překvapení pro všechny přítomné ženy, dámy i slečny. Kdo si dobře přečetl tuto pozvánku má připravenou nápovědu do anketní soutěže o 400 hodnotných, zajímavých a pestrých cen.

Vstupenky stojí od 350 do 450 korun. Rezervovat je můžete na telefonu 736 173 325.

Soutěž o vstupenky na ples (6. března, KD Vltava)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Zábavu nejen pro dárce krve. Stačí jen do středy 26. února správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. Výherce bude informován emailem.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Irena Fučíková a Martin Bruha. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

PR text

Štítky kultura, ples, dárci krve, Dalibor Janda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.