pátek 30. července 2021 Bořivoj

Stezka slaví narozeniny. Buďte u toho

PR článek

Romantické západy slunce za doprovodu hudby známých interpretů při Letní hudební Stezce, výhledy na Alpy, adrenalinové zastávky i Ptačí stezka. To vše již devět let nabízí lipenská Stezka korunami stromů. Přijďte oslavit její téměř kulaté narozeniny a užijte si spoustu zábavy s celou rodinou.

Lepší termín pro své narozeniny si Stezka korunami stromů snad ani nemohla vybrat. Sezona je v plném proudu, vrcholí letní prázdniny a v Rodinném areálu Lipno je jako vždy živo. A právě v tento jedinečný čas, 20. července, oslavíme narozeniny jedné z šumavských dominant, bez které bychom si Lipno a jeho okolí už ani nedovedli představit. I když se to zdá jako včera co do korun šumavských stromů vystoupal první zvídavý návštěvník, je to už dlouhých 9 let.

Bohatý program narozeninové veselice zabaví celou rodinu. Pro ty nejmenší si připravil pořádnou porci zábavy a kouzel Lišák Fox, se svým autentickým podáním letitých evergreenů, písní lidových i zlidovělých vystoupí kapela Péro za kloboukem, držitel ceny Anděl a rodilý budějčák Štěpán Hebík alias 7krát3 zazpívá a slavnostně nakrojí narozeninový dort a taky kejklíři Slávek a Půpa jsou zárukou velké zábavy a veselí. Večer pak v rámci Letní hudební Stezky zažijte jedinečnou atmosféru západu slunce za doprovodu hudby a zpěvu Anny K.

Maminky, tatínkové, dědové i babičky. Prostě děti bez rozdílu věku jsou srdečně zváni.“, říká s úsměvem tisková mluvčí Rodinného areálu Lipno Olga Kneiflová a doplňuje, že „Oslavy začínají v 10 hodin a potrvají až do odpolední 16 hodiny. Koncert Anny K., který se koná v rámci letní hudební Stezky začíná ve 20 hodin a je potřeba si na něj zakoupit speciální vstupenku.“

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Jihočeský kraj, kultura, stezka, oslava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.