úterý 7. července 2020 Bohuslava

Central Park Slavie tento týden nabídne jednu z hlavních hvězd - Lenku Dusilovou

Po krátké pauze se tento týden opět naplno rozjedete multižánrový festival Central Park Slavie, který se koná přímo v centru Budějc u KD Slavie! A že je na co se těšit... Ve čtvrtek 13. srpna totiž dorazí zpěvačka Lenka Dusilová!

Osobitá interpretka už roky právem patří k nejvyhlášenějším českým zpěvačkám a autorkám. Po úspěšném debutu z roku 2000, který už leccos napověděl, se vydala alternativnější cestou, díky čemuž se odpoutala od hlavního proudu a získala si tak na svoji stranu jak fanoušky, kteří mají rádi promyšlenější a originálnější muziku, tak i kritiky. Velkou odezvu měla jak deska Mezi světy z roku 2005, tak Baromantika z roku 2011.

Lenka má na svém kontě několik prestižních ocenění, spolupráci s významným muzikanty, a to i ze zahraničí, a hlavně plno výborné vlastní muziky. Její koncert u KD Slavie začne ve 20:15 a vstupné bude zdarma! Jako předskokani se představí budějčtí písničkáři The Greens (od 18 hodin).

O den později se bude u Slavie opět tancovat. Od 18 hodin vypukne Somersby Gangster Trippin, které se od 22 hodin přesune do Café Klubu Slavie. Jako hlavní hvězdy vystoupí A-Cray a Volume Plus, dále zahrají M4d.doc, Feela, Fury a HellSmith.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.