pátek 29. května 2020 Maxim

Legendární kytarista Štěpán Rak opět vystoupí na Dívčím Kameni

Romantická zřícenina, krásná příroda a... dokonalá akustická kytara. Štěpán Rak se opět vrátí na Dívčí Kámen a vy můžete být u toho. Stačí si udělat výlet v sobotu 22. srpna.

Štěpán Rak je již takřka tradiční součástí kulturní nabídky této nádherné památky, která se nachází nedaleko obce Holubov. Jeho klasická a dechberoucí hra skvěle funguje s hradní atmosférou, která musí zapůsobit na každého. Uznávaný kytarový virtuos má za sebou významnou kariéru. Mimo jiné je vůbec prvním vysokoškolským profesorem kytary České republiky. Tento titul mu dokonce udělil prezident republiky Václav Havel. Hrál i na takových místech, jako je moskevská konzervatoř P. I. Čajkovského či divadlo v Pekingu. Celkově vystoupil v desítkách zemí.

Vstupenky na koncert na Dívčím Kameni budou k dostání pouze na místě v den konání vystoupení. Akce se uskuteční od 18 hodin. „Doporučujeme proto přijít na hrad o něco dříve – pro klidný výběr vhodného místa v našem improvizovaném hledišti, případně i k vaší účasti na komentované prohlídce,“ dodává správa hradu.

Foto: commons.wikipedia.com

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.