úterý 14. července 2020 Karolína

Do Slavie přijedou Sunflower Caravan a Prago Union

Dvě atraktivní kulturní akce přichystal na tento týden budějcký Café Klub Slavie. Ve středu si můžete přijít poslechnout pražskou instrumentální trojici Sunflower Caravan, páteční večer bude patřit hip-hoperům z Prago Union.

Organizátoři koncertů si pro návštěvníky připravili zvýhodněnou akci na vstupenky, lupeny na páteční vystoupení si ale můžete díky Budějcké Drbně vyhrát!

Sunflower Caravan - středa 17. října (od 21.00)

Kapela Sunflower Caravan úspěšně přerůstá hranice domácí scény. Naposledy vystoupila v Budějcích 1. června ve velkém sále Slavie v rámci GymFestu, kde slavila obrovský úspěch.

Po jejich středečním koncertu se představí budějčtí After Hours. Vstupné činí 130 Kč, studenti půjdou za stovku.

Prago Union + Livě band - pátek 19. října (od 21.00)

Prago Union je pražská hip-hopová skupina. Založena byla okolo roku 2002 dvěma členy. U jejího vzniku stál rapper Kato (aka Deph) a DJ Skupla, oba dříve členové Chaozzu. Na koncertech v počátcích vypomáhal MC Děděk (ex-6 polnic) a DJ Bufe. V současnosti působí kapela ve složení Kato a DJ Maro z kapely Gambrz Reprs.

Prago Union vydali tři dlouhohrající studiová alba - v roce 2005 HDP (Hrubej domácí produkt), v roce 2010 Dezorient Express a aktuální desku V barvách (2011). Dále pak kompilaci dříve nevydaných nahrávek Metronom (2010) a instrumentální verzi alba V barvách (2011).

Prago Union se představí poprvé v Českých Budějovicích s živou kapelou Livě band a DJs Maro a Kato. Poslední vystoupení samotných Prago Union bylo vloni 25. listopadu. Po čtyřhodinovém programu bude následovat afterparty s DJs HellSmithem a Ramelem.

Akce na lupeny

„Chcete jít tento týden na Sunflower Caravan i Prago Union a zdá se vám to moc peněz? Máme pro vás speciální nabídku balíčku těchto dvou koncertů za 250 Kč v omezeném množství padesáti kusů. Lístky jsou k zakoupení pouze na baru Slavie. To je fér, ne?“ vzkazuje David Matějíček z Café Klubu Slavie.

Soutěž o čtyři volné vstupenky

Budějcká Drbna má pro vás čtyři volné lupeny na páteční párty s Prago Union. Buďte nejrychlejší a odpovězte mailem na tuto otázku:

V jakém roce vzniklo album Prago Union s názvem Dezorient Express?

Autoři prvních čtyř správných odpovědí, které se objeví ve známé e-mailové schránce redakce@budejckadrbna.cz, budou zapsání na guestlist akce. Tak neváhejte a pište!

SOUTĚŽ SKONČILA

Album Dezorient Express vydali Prago Union v roce 2010. Lupen na dnešní akci vyhráli čtenáři Ondřej Levý, Ondřej Vrhel, Tomáš Bartha a Kateřina Nováková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Štítky Sunflower Caravan, Prago Union, koncert, vystoupení, akce, Café Klub Slavie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.