pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Vyhledávání

Nalezené články: "Prago Union"

KULTURNÍ TIPY: Přijedou Prago Union, Group Of Man nebo Vypsaná fiXa

Tento týden se o divadelní nadílku postará nejen Jihočeské divadlo, ale také Kabaret u Váňů. Studenti se můžou vyřádit na UV Neon Party nebo na koncertu Prago Union na Kampě. Ve Velbloudu vystoupí Group Of Man, Loosers, Guerilla Wolves, Yellow CAP a...

Neformální uskupení Kolem dokola vody připravuje další koncert

Po vystoupení českého mistra rapu – skupiny Prago Union – se v září mohou chytit za srdce nejen všichni Budějčáci. Na slepém rameni Malše u Biskupské zahrady zahrají přímo na řece na pontonu kapela Vees a písničkář James Harries.

Prago Union zahrají v neděli na soutoku Malše a Vltavy

Prosluněný víkend ozvláštní v Budějcích i vystoupení kapely Prago Union. V neděli vystoupí na prvním z koncertů Kolem dokola vody u soutoku Malše a Vltavy na Zátkově nábřeží.

KULTURNÍ TIPY: Prago Union, Čardáš Klaunů, Cheers! i chorvatské Trio Teneda

Tropický červnový týden nabídne nabitý hudební program. Nenechte si ujít super koncerty: Čardáš Klaunů, Smutný Karel, Viktor Sheen, Mater Monstifera, Tokamel, Cheers!, Strýčkova Zahrádka nebo Prago Union na řece.

KULTURNÍ TIPY: Prago Union, mexická kapela Cuentos De Celiz i Country Sisters zavítají do Budějc

Od každého hudebního žánru trochu přinese tento kulturní týden. Pro příznivce hiphopu je povinností koncert Prago Union, mexická kapela Cuentos De Celiz hraje metal s latinskoamerickými prvky a název kapely Country Sisters mluví sám za sebe.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Prago Union"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Prago Union"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.