pátek 24. ledna 2020 Milena

Lišovský Rock Fest nabídne známá hudební jména

Již tuto sobotu ve 12 hodin se otevřou brány parkoviště Mrkáček Relaxcentra v Lišově, kde odstartuje první ročník hudebního festivalu Rock Fest Lišov 2014 v čele s oblíbenou kapelou Vypsaná fiXa.

Lišov si letos pro fanoušky kvalitní rockové muziky připravil opravdu zajímavou akci, která v tomto městě nemá obdoby. Na rozlehlé ploše parkoviště Mrkáček Relaxcentra u hlavní silnice směrem na Třeboň se uskuteční první ročník hudebního festivalu za účasti známých hudebních jmen.

Těšit se můžete na velmi oblíbenou kapelu Vypsaná fiXa, harcovníka hudebních pódií Miloše Dodo Doležala, pražskou roztančenou partičku Prague Conspiracy v čele s finalistkou Superstar Anetou Galisovou, ale také na stále oblíbenější strakonické Bags, Lucky Losers z Vrchlabí, Isua z Plzně, pražské divochy Loco Loco a za domácí vystoupí budějcké kapely Rozkrock a OSA Killers.

Vstupné lze koupit na místě za 220 Kč, nebo v předprodejních místech za 180 korun. Těmi jsou Music center na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích, Městský úřad Lišov a Mrkáček Relaxcentrum Lišov.

Na místě bude rozlehlé parkoviště, stanové městečko, velkokapacitní stany s posezením a samozřejmě spousta občerstvení. V případě velmi nepříznivého počasí se Lišovský Rock Fest odehraje uvnitř haly relaxcentra, aby všechno proběhlo podle představ pořadatelů.

Napsal Dalibor Szenci
Tisková zpráva

Foto: archiv kapely

Štítky Lišovský Rock Fest, festival, rocková hudba, rock, Lišov, Mrkáček Relaxcentrum

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.