čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Páteční koncerty na letní scéně rozproudí krev v žilách

Multižánrový festival Central Park Slavie se stejně jako léto blíží ke svému konci. Do této chvíle akci v srdci jihočeské metropole navštívily více než čtyři tisíce návštěvníků, což předčilo odhady pořadatelů. Je vidět že alternativní a nekomerční kultuře v Budějcích zdaleka neodzvonilo!

ČTĚTE TAKÉ: Central Park Slavie bude patřit dětem i jejich rodičům

Aby si na své přišli opravdu všichni, pátek 22. srpna bude patřit reggae, folku i alternativnímu rapu místních umělců.

Písně veselé i smutné, rychlé i pomalé, ale vždy od srdce. Od 19 hodin zahrají Never Been 2 Jamaica. Kapela nazývá svůj styl ‚ukulele chillax‘ nebo ‚rasta folk‘ a pohybuje se kdesi mezi folkem, reggae a popem. Je to zase něco trochu jiného, než na co jsme na jihu zvyklí, a proto to do rozmanité náplně festivalu Central Park Slavie bezesporu patří!

Od půl deváté si nenechte ujít vystoupení místního Kabaretu Kajbar. Jejich styl by se dal nejlépe označit jako rap-alternative, ale je třeba to zažít na vlastní kůži. Přijďte a posuďte sami, kam byste tenhle umělecký zážitek zařadili.

Ani tentokrát se to neobejde bez afterpárty v Café klubu Slavie. Přijďte si tedy užít jeden z posledních dní letních prázdnin!

Central Park Slavie je celý zdarma a pořadatelé po vzoru moderních festivalů založili vlastní online sbírku, kde jim můžete přispět na festival a jeho rozvoj a dostanete za to ještě parádní odměnu.

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

www.klubslavie.cz

Štítky Central Park Slavie, festival, hudba, letní scéna, KD Slavie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.