neděle 12. července 2020 Bořek

Ples Bosche s Vojtou Dykem propojí svět. Hosté se můžou těšit na program ve stylu matrixu

Užít si špičkovou hudbu, spoustu zábavy a humoru, vzdušný tanec, laser show nebo oblíbenou videodiskotéku můžou hosté tradičního Reprezentačního plesu společnosti Robert Bosch České Budějovice, který se bude konat v sobotu 14. března od 20 hodin. Vůbec poprvé se tato akce uskuteční v obřím multifunkčním pavilonu T českobudějovického Výstaviště.

Firma, která od roku 1992 v Českých Budějovicích propojuje díky svým výrobkům - komponentům pro osobní a nákladní automobily - doslova celý svět, vloni dosáhla i díky více než třem tisícovkám zaměstnanců rekordního obratu.

Také proto se velkolepý Reprezentační ples ponese v duchu originálního tématu Connected World. „Diváci se mohou těšit na velmi pestrý a pro plesy dosti netradiční program ve stylu matrixu,“ zvou organizátoři na Propojený svět.

Vrcholem bude plnohodnotný koncert Vojtěcha Dyka a kapely B Side Band. Jde o exkluzivní příležitost vidět a slyšet naživo oblíbeného hudebníka a brněnskou kapelu na jihu Čech.

Na své si přijdou i milovníci společenských tanců a kvalitní zábavy. O tu se mimo jiné postará „Blbá blondýna“ Iva Pazderková.

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream za 500 Kč. Současně se můžete na facebookovém profilu společnosti Bosch Česká republika zapojit do soutěže a čtyři lístky vyhrát.

Další informace hledejte na oficiálním webu firmy.

PR text
Foto: Tino Kratochvil, www.vojtechdyktour.cz

Štítky Robert Bosch České Budějovice, Reprezentační ples, Výstaviště České Budějovice, pavilon T

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.