pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

PROmovie představují krátkometrážní film Edge of Life

Tvůrčí skupina PROmovie, která se může pochlubit největší produkcí videí na jihu Čech, představila v uplynulých dnech nový krátkometrážní film Edge of Life.

„Dostali jsme scénář od Nikoly Štědronské, který jsme pojali jako filmovou báseň a přepsali ji k obrazu svému. Šlo nám především o to, jak celý film bude působit na diváka, a tak jsme opět experimentovali v oblastech líčení, kamery, které se ujal Martin Boška, i postprodukce. Prakticky s ´žádným´ rozpočtem se nám (doufám) povedlo udělat tak trochu jiný film... a to nám bude úplně stačit. Držíme se hesla: ´Co je jiný, to je hezký!´“ říká režisér Jan Bauer.

Hlavních rolí se ujali Jan Havlovic a finalistka Maturantky Roku 2013 Anna Jandová. Vy teď můžete společně s dalšími čtenáři Budějcké Drbny posoudit, jak se jim to oběma povedlo.

PROmovie působí i v oblasti maturitních videí. Vy a vaše třída tak máte dokonalou příležitost stát se součástí profesionálního filmového štábu!

„Koukněte se na ukázku maturáků natáčených v minulé sezoně, něco podobného tady nikdo nedělá. A ruku na srdce - sklenička, šerpa, video a pár mlhavých vzpomínek jsou jediné věci, které vám po maturáku zůstanou,“ smějí se kluci z PROmovie, kteří mluví z vlastní zkušenosti.

Předobjednávky posílejte na e-mail info@promovie.cz nebo na telefonní čísla 776 645 945 či 724 343 757.

Štítky PROmovie, Edge of Life, maturitní plesy, showreel

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.