sobota 4. července 2020 Prokop

„Sáro, Sáro, v noci se mi zdálo,“ nesl se zpěv Slavií

Café Klub Slavie uvádí v poslední době jednu lepší kapelu za druhou. Před dvěma týdny si Budějcká Drbna společně s ostatními zařádila na skvělý koncert Monkey Business, minulý pátek zase na Jihočechy velmi oblíbenou skupinu Traband.

Jestliže na Matěje Rupperta a jeho partu bylo v klubu narváno, tak před uplynulým víkendem doslova praskal ve švech - přišlo kolem dvě stě padesáti lidí. Je vidět, že chytlavé texty Jardy Svobody mají neustále spoustu příznivců.

„Skvělý, perfektní. Vrátila jsem se zase o deset let zpátky, kdy jsme je hodně poslouchali a zpívali. S každou písní mám spojených hodně vzpomínek. Úžasný koncert,“ svěřila se Budějcké Drbně Dana Kosová.

Hosty večera byla taneční skupina Blueberry tvořená z neslyšících lidí, kteří zatančili hned na první píseň, aby se pak nedočkaví fanoušci pražské kapely Traband mohli přesunout přímo pod pódium, zavřít oči a užít si koncert.

Dva songy si s kapelou zahrál i Arnošt Doskočil, a nakonec píseň na přání ´Sáro´ zpívali snad všichni přítomní.

„Atmosféra byla skvělá, potlesk veliký a v závěru koncertu nebyla nouze ani o pařící nadšence před pódiem. Takhle si představuju koncert s velkým k,“ komentoval vystoupení Trabandu Jirka Podroužek.

Štítky Traband, Café Klub Slavie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.