čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Tlustá Berta zahraje na Holkově. Vyhrajte lístky!

Letní parket Holkov sice není na Budějcku, ale spousta lidí z krajského města tuto otevřenou scénu několikrát do roka navštíví. Po nedávném koncertu Třech sester, o kterém jsme vás informovali, přijedou na Koňku další kapely. Hned vedle hlavní silnice z Budějc do Dolního Dvořiště vystoupí v pátek večer Tlustá Berta a Sarah. A na koncert se můžete vypravit i vy!

Tlustá Berta, to jsou Jihočeši z Jindřichova Hradce, kteří se proslavili mimo jiné písničkou Bláznivá Zuzana. A na Holkově nebudou rozhodně poprvé. Koncert začne úderem 21. hodiny, letní parket se však otevře už o hodinu dříve. Ještě před Bertou se na pódiu objeví nadupaní Budějčáci, hardrockoví Sarah.

Budějcká Drbna nabízí svým čtenářům díky výborné spolupráci s holkovskými pořadateli skvělých kulturních akcí čtyři volné vstupenky. Odpovědi na následující otázku posílejte do páteční 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz. Následně vylosujeme dva šťastlivce, kteří získají po dvou volných lupenech.

Jakou přezdívku má frontman Tlusté Berty?

A) Berťák
B) Majkl
C) Toncek

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat. Tak hodně štěstí!

SOUTĚŽ SKONČILA

Frontman Tlusté Berty si říká Majkl, takže správně je možnost B.

Dvě vstupenky na holkovský koncert získali čtenáři Michal Heřman a Vlastík Švík. Blahopřejeme!

ČTĚTE TAKÉ: S Třemi sestrami na Holkově válel i Tomáš Rosický!

Štítky Tlustá Berta, Sarah, Holkov, letní parket, koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.