pátek 24. ledna 2020 Milena

Tři stovky budějckých studentů to v úterý rozjely na electroswingovou muziku

Tmavé oční linky, červené rty, čelenky, boa, rukavičky, krásné šaty. Takhle stylově přišla oblečena většina studentek v úterý do K2 na akci s názvem 1st Students` Big Electroswing Party.

Ani pánové však nezaháleli, nasadili klobouky, připnuli kšandy a nezapomněli se tanečně naladit, takže se holky opravdu nenudily. Vynikající náladu hned ze startu akce vytvořil DJ Fox, který neopomenul hrát pecky Parov Stelara, které vždy zaručeně všechny zvednou ze židlí.

Kolem jedenácté večer vlétli na podium členové kapely Mydy Rabycad s pouštním květem, zpěvačkou Žofií, a rozjeli perfektní show. Její zvučný hlas se rozléhal K2 a nikoho nenechal nečinně postávat někde v rohu.

Mejdan s odchodem kapely nekončil. Za mixážním pultem začal kouzlit DJ Standokan, který svým repertoárem přilákal na parket tolik lidí, že si Budějcká Drbna připadala jak sardinka v tomatě.

„Jsem nadšená. Nejlepší párty poslední doby. Hlavně mě baví, jak to hodně lidí pojalo opravdu stylově. Škoda, že tenhle styl vyšel z módy, protože to všem děsně sluší,“ rozplývala se jedna ze studentek Klára Kotálová.

1st Students` Big Electroswing Party

pátek, 6. března 2015, 16:37

Ženám tématické kostýmy slušely
Živá electroswingová kapela to parádně rozjela

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.