pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Troška začne příští týden natáčet Babovřesky 2

Do roka a do dne... tak zněl po únorové premiéře slib režiséra a scénáristy Zdeňka Trošky, spoluscénáristy a asistenta režie Marka Kališe a producentky Dany Volákové. Pokud bude komedie Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny úspěšná a divákům se bude líbit, sejdeme se na dvojce.

Nikoliv na dvojce vína, ale na natáčení dalšího dílu. A tak se taky stalo. Krátce po šedesátých narozeninách Zdeňka Trošky - se stejnými tvůrci, stejnými herci a ve stejných lokacích padne první klapka natáčení pokračování filmu Babovřesky 2.

Konkrétně v pátek 24. května ráno v jihočeském Pištíně, kde jsou po loňsku na filmaře už zvyklí. Natáčení bude probíhat celkem 31 dní.

Milovníci klasických ´troškovských´ košilatých komedií se mají opět na co těšit! V Babovřeskách 2 budou zase řvát báby. Drb opět bude střídat drb, pomluva pomluvu. A ani o nedorozumění a typicky jihočeskou laskavou taškařici z vesničky ve stylu selského baroka nouze nebude.

„Když jsme začínali s natáčením prvního dílu, věděli jsme, že se to lidem snad bude líbit, že se u toho budou bavit. Nečekali jsme ale, že úspěch bude tak obrovský, a že si diváci, ale i herci ´vynutí´ druhý díl. A já jsem za to nesmírně rád! To je moje největší odměna za film, to je můj největší Oskar, to je můj největší honorář - spokojený a nadšený divák. A my se s naším týmem, v čele s paní producentkou Danou Volákovou, budeme snažit, aby dvojka byla neméně veselá, ale i napínavá. A aby všem zase tekly slzy, a to od smíchu,“ řekl autor scénáře a režisér Zdeněk Troška.

Nová komedie Babovřesky 2 bude dvaadvacátým filmovým počinem a desátou filmovou komedií režiséra Zdeňka Trošky. Scénář k filmu napsalo podle námětu Luboše Draganovského Zdeněk Troška a Marek Kališ.

Ke stávajícím lokacím jako jsou Dobčice, Záboří, Pištín, Dřítěň, Netolice a Hluboká nad Vltavou přibydou nová místa - konkrétně obec zapsaná na seznamu UNESCO Holašovice a wellnes hotel v Malých Chrášťanech.

Premiéra filmu je naplánována na 20. února příštího roku.

Tisková zpráva

Štítky Babovřesky 2, natáčení, Zdeněk Troška, jižní Čechy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.