čtvrtek 1. října 2020 Igor

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Juraj Thoma: Nabízím zkušenosti pro rozvoj celého kraje. Na vaše dotazy odpoví v on-line chatu

, aktualizováno 10. září 2020, 12:52

Náměstek českobudějovického primátora Juraj Thoma (hnutí Občané pro Budějovice) patří k nejznámějším jihočeským osobnostem. Vystudovaný archeolog do politiky vstoupil těsně po revoluci. Dvakrát už stál v čele krajského města. V říjnových krajských volbách o hlasy voličů usiluje na kandidátce Jihočeši 2012.

Juraj Thoma bude hostem on-line chatu 10. září od 13 hodin. Dotazy můžete pokládat už nyní zde.

Politickou kariéru Juraje Thomy provází řada úspěchů. Jeho oblíbenost u voličů dokazuje fakt, že od roku 1998 je nepřetržitě českobudějovickým zastupitelem. Z toho dvě funkční období (2006 - 2014) zastával funkci primátora a dvakrát byl zvolen náměstkem primátora. V roce 2010 spoluzakládal politické hnutí Občané pro Budějovice a stal se jeho prvním předsedou.

Při práci ve vedení českobudějovické radnice Juraj Thoma kladl největší důraz na kvalitní přípravu strategických projektů, jako jsou například důležité dopravní stavby. Snažil se rovněž o maximální otevření úřadu občanům a o průhlednost jeho hospodaření. Kromě jiného prosadil tzv. nulovou toleranci hazardu na území města. Pod jeho vedením se Českým Budějovicím podařilo vybudovat vlastní záložní zdroj pitné vody. „To považuji za jeden z nejdůležitějších projektů. Jako archeolog totiž vím, že v dějinách byly celé velké kultury, které padly, protože přišly právě o vodní zdroje,“ připomíná Thoma.  

Bohaté zkušenosti, které nasbíral v komunální politice, hodlá Juraj Thoma uplatnit i na krajské úrovni. Proto jde do krajských voleb na kandidátce hnutí Jihočeši 2012, kde se objevuje řada stejně úspěšných představitelů měst a obcí. „Dobrá spolupráce mezi krajem, krajským městem i dalšími městy a obcemi je nezbytným předpokladem pro rozvoj celého regionu. Společně to dokážeme.“


​Zadavatel Jihočeši 2012, zpracovatel Jihočeši 2012

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

PR text

Štítky volby, Juraj Thoma, on-line chat, HOPB, Jihočeši 2012

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jan Richter

jednoduchá otázka a nedokáže na ní odpovědět

čtvrtek, 10. září 2020, 18:44

Jan Richter

OtázkaProč JSTE vymazaly HISTORII MHD od roku 1909 skrz Krajinskou ulici a Proš tam NEPRÁVEM nejezdí linky 24 k nemocnici ??????????????????????????????????????Jan RichterOdpověďDobrý den, omlouvám se , ale otázce nerozumím.10.9.2020 13:29:04

čtvrtek, 10. září 2020, 18:43

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.