pondělí 26. září 2022 Andrea

Při srážce čtyř aut na Českobudějovicku zemřel jeden řidič, čtyři lidé se zranili

Při pondělní srážce čtyř aut u Kamenného Újezdu na Českobudějovicku zemřel jeden řidič, čtyři lidé se zranili. Policejní mluvčí Regina Tupá řekla, že policie silnici uzavřela a odklání dopravu.

 

Nehoda se stala ve tři čtvrtě na dvanáct dopoledne na silnici první třídy z Českých Budějovic do Českého Krumlova. "Řidič Peugeotu 206 ze zatím neznámých příčin vyjel při cestě z Budějovic na Kamenný Újezd na rovném, přehledném úseku do protisměru a srazil se s protijedoucí felicií. Tu náraz odhodil také do protisměru, kde se srazila s dalším peugeotem a poté i s fiatem," řekla Tupá.

Při nehodě zemřel na místě řidič Peugeotu 206, který pravděpodobně nehodu zapříčinil. "Dva muži, cizinci, se těžce zranili ve fiatu. Lehká zranění utrpěli řidič a spolujezdkyně ve felicii. Na místě zasahují policisté, záchranka i hasiči," dodala Tupá.

Policie silnici po nehodě zcela uzavřela. "Policie odklání dopravu po okolních komunikacích, vyzýváme řidiče, aby se úseku vyhnuli a použili starou komunikaci přes Včelnou a Boršov nad Vltavou," doplnila Tupá.

Okolnosti nehody policie zjišťuje, uzavírka potrvá minimálně do čtrnácté hodiny.

Dobrin Stojcev, Mediafax

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.