sobota 1. října 2022 Igor

Řidič s nákladním vozidlem vyjel do příkopu a narazil do vzrostlého stromu.

Včera, krátce po poledni, jel 30letý řidič s nákladním vozidlem tov.zn. Volvo s návěsem po silnici II./ 141 ve směru od obce Temelín k obci Sedlec, kdy se míjel s dosud nezjištěným protijedoucím vozidlem, přičemž vyjel na pravou nezpevněnou krajnici. Poté již nedokázal vyjet se soupravou zpět na vozovku, sjel do pravého silničního příkopu a následně narazil do vzrostlého stromu.

Celá souprava se následně převrátila na pravý bok. Při dopravní nehodě naštěstí ke zranění nedošlo. Alkohol byl na místě provedenou dechovou zkouškou u řidiče nákladního vozidla vyloučen. Celková výše vzniklé škody byla odhadnuta na nejméně 1 400 000 korun.

Žádáme případné svědky uvedené dopravní nehody, kteří by mohli podat bližší informace k jejím okolnostem a příčině, aby se přihlásili buď osobně na Dopravním inspektorátu policie v Českých Budějovicích na Pražské třídě čp. 5, na lince 158 , na telefonním čísle 974 226 588 - stálá služba dopravních nehod či na tel. : 974 226 598 u prap. Karla Nováčka. Svým svědectvím tak napomůžete ke zjištění dalších informací k nehodovému ději . Děkujeme.

Zdroj: PČR JČK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.