sobota 25. ledna 2020 Miloš

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Plaťte pouze za obsah. Prodejna elektrospotřebičů 2. jakost na obal nehraje

Věděli jste, že když se vám rozbije jakýkoliv domácí spotřebič, najdete nový v prodejně 2. jakost? Ne, není to nějaký méněcenný obchod, právě naopak. Platíte v něm pouze za obsah, ne za obal. Navíc vám garantuje nejvýhodnější cenu na trhu, oproti velkým hráčům. Již po prázdninách rozšíří sortiment.

V případě 2. jakosti nejde jen o kamenný obchod a e-shop. Je také skvělým přítelem každé peněženky. Proč? Jednoduše proto, že nenutí platit zbytečné peníze za obal, který stejně většinou skončí v koši. Platí se jen za samotný elektrospotřebič. To je ta výhoda! Je to podobné jako u parfémů. Tester vždy vyjde o několik set korun méně s tím, že je potřeba počítat s chybějícím víčkem či krabičkou. 

U prodejny 2. jakost ale nic nechybí. Krabice jen nemusí být vždy v nejlepším stavu, avšak její obsah je vždy pečlivě kontrolován. Jako kompenzace za obal je nabízena nejvýhodnější cena na trhu. Vybírat z rozsáhlé nabídky produktů je možné snadno z domova na webových stránkách.

Po prázdninách se mohou zájemci o nové elektrospotřebiče těšit na ještě širší sortiment. Už teď ale lze vybírat z nepřeberného množství velkých spotřebičů od značek Beko, Amica, Candy, malých spotřebičů, ve kterých najdete veškeré pomocníky nejen do kuchyně a také zahrady a spoustu dalšího. Horkou novinkou jsou nyní značky Fieldmann a Campingaz. Nově naskladněnými produkty se to tak v nabídce bude hemžit.

Prodejna 2. jakost myslí i na nedůvěřivce, kteří si s nákupem na internetu tolik netykají. Pro ně nabízí alternativu kamenné prodejny na Borku u Českých Budějovic (vedle obchodního domu Makro), kam mohou kdykoliv přijít osahat si spotřebiče, vyzkoušet je, zeptat se zkušeného personálu a stát se majitelem KoSt-KaRtY, se kterou budou nakupovat ještě výhodněji.

PR text

Štítky sleva, sporák, sekačka, spotřebič, obchod, obal, nabídka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.