pátek 24. ledna 2020 Milena

KULTURNÍ TIPY: Budvar Fest přilákal na jih Čechomor, Arakain nebo Mandrage

Předposlední zářijový víkend je přímo natřískaný akcemi. Zajít můžete na Budvar fest, festival Ahoj Việt Nam nebo na Seznamovák Jihočeské univerzity.

Pátek 21. září

Master (USA), Gride, Brutally Deceased, Kaosquad – mcFabrika – 19:00
Pozor, jen pro otrlé! Legenda světového death metalu, jeden ze stavebních kamenů tohoto hudebního žánru, americko-česká parta Master, se po dlouhých letech vrací do Českých Budějovic. Trojice dalších kapel je z Česka a všechny vám naservírují poctivý grindcore a death metal.

Sobota 22. září

Ahoj Việt Nam – náměstí Přemysla Otakara II, od 10:00 do 20:00

Parta studentů pořádá první festival vietnamské kultury a gastronomie v Českých Budějovicích. Slibují hodně jídla, výstavy, přednášky, tradiční vietnamské hry nebo workshopy. Návštěvníci se například naučí správně balit letní závitky. Na náměstí budou dva gastro stánky od místních restaurací, i trh vietnamských bylinek a surovin a oblíbená chill-out zóna. Organizátoři festivalu chtějí nechat lidi nahlédnout do vietnamské komunity, představit vietnamskou gastronomii a kulturu.

Budvar Fest – Výstaviště – Pavilon T – 13:00
Další ze skvělých festivalů v Budějcích je tady, a vy si tak opět můžete na jednom místě poslechnout ty nejlepší české kapely. Letos to na Budvar Festu rozjedou Mandrage, Čechomor, Citron, Arakain, UDG, Imodium, AC/CZ a další. Takže jasný program na sobotu!

Neděle 23. září

Seznamovák JU 2018 – Camping Vranovská pláž (Šumná)
Od čtvrtku do neděle probíhá tradiční Seznamovák pro čerstvě nastupující studenty Jihočeské univerzity. Teambuilding je obohacený o sportovní, adrenalinové i kulturní zážitky.

Pondělí 24. září

Ondřej Ruml a Voskovec, Werich, Ježek – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Jihočeská filharmonie přivítá na jihu Čech dalšího hosta, kterým tentokrát bude Ondřej Ruml za doprovodu Matej Benko Quintetu a zmiňované filharmonie. Přijďte si vychutnat nový pohled na známé písničky, jako jsou Šaty dělaj člověka, Nebe na Zemi, Klobouk ve křoví nebo Život je jen náhoda.

Autoři | Foto Facebook Čechomor

Štítky kultura, tipy, hudba, divadlo, koncert, České budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.