středa 26. února 2020 Dorota

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Zvládnete být policistou na(ne)čisto?

Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, ta tě však zcela pohltí. Pokud se stane tvým životním posláním, zjistíš, jak různorodé a zajímavé povolání to může být.

České detektivky jsou plné policistů a kriminalistů, kteří si vědí se vším rady. Pronásledují zločince, zajišťují stopy, sledují podezřelé. Realita je ale jiná, mnohem zajímavější. Přijď si to vyzkoušet na vlastní kůži.

Dohoníš pachatele? Víš, kolik váží a jak se nasazuje neprůstřelné vybavení policistů prvosledové hlídky? Kdy a jak používají policisté techniku pro noční vidění? Jak se poznají i velmi dobře padělané doklady či falešné peníze? Chceš zjistit, jak vybavené jsou vozy dopravních policistů, kdo a jak vyšetřuje dopravní nehodu? Kdo je to kriminalistický technik?

Troufneš si na vlastní kůži vyzkoušet fyzické testy? Dáš to? Zvládneš pohovor s policejním psychologem? Obojí je důležité pro přijetí k policii. Podrobnosti k náboru hledej na webu nebo volej mob. 606 762 294.

Připravili jsme pro tebe i tvé kamarády první jihočeský policejní workshop. Vyzkoušej si být jeden den policistou v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích. Dozvíš se také vše o možnostech tvého uplatnění u jihočeské policie.

První jihočeský policejní workshop se uskuteční v pátek 27. září 2019 od 8 hodin v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích v Kubatově ulici.

Kdo by si rád vyzkoušel reálné přijímací fyzické testy k policii a odnesl si platné osvědčení o jejich zvládnutí, muže se dopředu registrovat emailem. Získáš-li osvědčení o zvládnutí fyzických testů, máš jednu část přijímacího řízení k jihočeské policii úspěšně za sebou J.

PR text

Štítky Policie České republiky, nábor, práce, kariéra

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.