čtvrtek 12. prosince 2019 Simona

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

V centru Budějc otevřela největší logická hra Branišovské tajemství. Vhodná je pro rodinu i partu kamarádů

V centru Budějc vznikla nová největší logická hra. Budete v ní řešit sérii logických úkolů, a po jejich vyřešení se dozvíte tajemství, o kterém se mluví již po desetiletí - Branišovské tajemství.

Původně v prostorách, kde se nyní hra nachází, měla vzniknout kavárna. Při rekonstrukci sklepních prostor však byla nalezena pod podlahou tajná schránka, která obsahovala dokumenty odkazující na události, které se odehrávají v Branišovském lese. Po jejich prozkoumání došlo k rozhodnutí, že místo kavárny zde vznikne úniková hra a každý z hráčů bude mít možnost toto tajemství poznat. 

Mezi nejznámější paranormální jevy v Branišovském lese patří Havárie UFO, strom oběšenců, tajemná bílá paní, nebo kroky v listí, o kterých lidé vypovídají, že je slyšeli, ale nebyl vidět žádný člověk. O Branišovském lese vzniklo nespočet dokumentárních filmů a navštívili ho desítky hledačů záhad. O to víc jsme nemohli uvěřit tomu, co se v prostorách únikové místnosti podařilo najít. Hra je vhodná pro 2-5 hráčů a její délka je 60 minut.

Venku již začíná být zima, tak vezměte rodinu nebo partu kamarádů a pokuste se vyřešit tuto logickou hru v nejlepším čase a zapište svůj výsledek na zeď v únikové místnosti.

Online rezervace probíhají na webu nebo na čísle 723 056 097. Podívat se také můžete na Facebook únikové hry Branišovské tajemství.

PR text

Štítky Branišovské tajemství, logická hra, paranormal, Branišovský les

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.