neděle 20. září 2020 Oleg

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Thajské masáže Ban Thai začaly s prodejem poukázek na Black Friday

Milovníci thajských masáží salonů Ban Thai mohou od pondělního dne objednávat na e-shopu vánoční poukázky se slevou. V rámci akce Black Friday je během tohoto týdne zakoupíte o 40 procent levněji.

Pobočky Ban Thai v Českých Budějovicích, Prachaticích, Českém Krumlově a Táboře chtěly předejít náporu a prodej poukázek odstartoval už v pondělí. Už teď je jasné, že o poukázky bude větší zájem něž v předešlých letech. Doslova před očima se totiž e-shop začal plnit objednávkami a celé to spíše připomínalo rabování, než nakupování.

Poukázky můžete kromě e-shopu zakoupit během pátku osobně na všech pobočkách. 

Tento rok se společnost na vše připravila rozšířením prostor, v provozovně v Českých Budějovicích a také ve wellness v Českém Krumlově, kde již rok působí, v historickém hotelu Růže*****. Také se podařilo otevřít nový salon v Táboře a tak nemají strach, že by očekávaný nápor nedokázali zvládnout. V Thajsku jsou již připravené i nové masérky, které si společnost sama vybírá. Do Nového roku je tak vše nachystané k maximální spokojenosti zákazníků, kteří si přijdou uplatnit své vánoční dárky.

„Vedení společnosti těchto thajských masáží je rádo, že nic v přípravách na nadcházející rok nepodcenilo,“ uvedl jednatel společnosti Tomáš Koška.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text

Štítky Ban Thai, Black Friday, masáže

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.