pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

VIDEO: Češi se v karanténě baví různými výzvami. Přidali se i budějčtí záchranáři

Najít si trochu „zábavy“ v tomto období není snadné. Většina lidí tráví čas doma a internet proto začínají plnit výzvy, do kterých se zapojují nejen „obyčejní“ lidé, ale zpestřují si tak služby i zdravotní sestřičky, záchranáři nebo policisté.

Do oficiální #coronadancechallenge se zapojili kromě policistů i budějčtí záchranáři. Natočili video, ve kterém ukazují, jaké kroky by měli lidé v boji s koronavirem dodržovat. Na jejich provedení se můžete podívat ve videu.

Ani sestřičky na budějckém gastru se nenechaly zahanbit. 

A výzva v podání Policie České republiky:

Tancem si noční službu zpříjemnily i sestřičky z budějcké nemocnice. „Bojuj pozitivně, bojuj jako my!“ s takovými slovy vložily video na Facebook, kde sklidily spoustu kladných komentářů.

Na Instagramu tančí ale i „obyčejní“ lidé. Pod hashtagem #TancimProtiKorone najdete na této sociální síti hned několik povedených videí.

Stay at Home Challenge

Další výzvou, která boří internet, je #stayathomechallenge, ve které lidé ukazují svoje sportovní dovednosti. Principem je předvést co nejvíce nožiček s toaletním papírem. Své video zveřejnili na sociálních sítích například hokejisté z Motoru nebo volejbalisté z Jihostroje.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

Štítky koronavirus, karanténa, zábava, výzva, IZS

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.