sobota 1. října 2022 Igor

Pro Autis Centrum se poběží i letos virtuálně

Sportujete rádi? Vzhledem k nejisté situaci ohledně pandemie si můžete oblíbený Modrý běh pro Autis Centrum České Budějovice zaběhnout i letos virtuálně. A co víc, letošní ročník si na své přijdou i ti, kteří rádi jezdí na kole nebo na bruslích. Připravena je také trasa pro chodce dogtrekkaře, na kterou se můžete vydat se svými čtyřnohými miláčky.

Pohyb je radost a vy může udělat radost i dětem z Autis Centra. Běhat můžete kdekoliv v České republice nebo zahraničí od soboty 4. září do soboty 11. září 2021. Výtěžek běhu poputuje na terapie a rehabilitace více jak 110 klientů budějovického Autis Centra a vybavení jeho rehabilitačních místností v novém stacionáři.

„I letos nás podpoří známé osobnosti jako je naše patronka, sopranistka Jana Šrejma Kačírková, herec Pavel Liška, účastník Masterchef Česko Pepa Nemrava, herečka Dana Versichová a iluzionista Radek Bakalář. Všem osobnostem ze srdce děkujeme a moc si vážíme jejich podpory, stejně tak děkujeme všem našim sponzorům i mediálním partnerům  Budějcká Drbna a Hitrádio Faktor, bez kterých by to také nešlo,“ říká předsedkyně správní rady a organizátorka běhu Laďka Votrubová.

Pojďte podpořit tento jedinečný projekt, zaregistrujte se na www.myteporazime.cz, klikněte na Charitativní virtuální Modrý běh, vyberte si trasu a po zaplacení startovného Vám přijde emailem startovní číslo s informacemi. Za vaši podporu se můžete těšit na nové medaile z dílny Autis Centra.

Pro podrobnosti klikněte na www.autiscentrum.cz.

Ohodnoť článek

Tisková zpráva

Štítky Autis centrum, virtuální běh, běh, sport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.