pátek 22. října 2021 Sabina

Nebojte se chlazení. Sinop nabízí atraktivní práci i benefity

PR článek

Společnost Sinop CB a.s., která se věnuje výrobě chladírenských technologií mimo jiné pro zaoceánské lodě, přijme nové kolegy. Firma s dlouholetými zkušenostmi nabízí stabilní zaměstnání, práci na zajímavých zakázkách i řadu benefitů.

Již 27 let se společnost Sinop prezentuje jako spolehlivý výrobce a dodavatel chladírenských technologií pro různé oblasti použití. Velmi široké portfolio vlastních výrobků a nové požadavky na technická řešení vyplývající z ekologických trendů současnosti umožňují nabídnout perspektivní zajímavou práci mnoha profesím, jak při návrhu chladírenských technologií, tak ve vlastní výrobě.Není asi pro nikoho překvapením, že se můžete s výrobky firmy Sinop setkat při každodenních nákupech v marketech a supermarketech, prodejnách masa, ale také přímo ve výrobnách potravin, ve velkoskladech ovoce a zeleniny a podobně. Bez chlazení společnosti Sinop by se neobešly ani provozy nemocnic, kuchyní a restaurací.S našimi výrobky se však můžete překvapivě setkat na místech, kde by českobudějovickou firmu a její výrobky očekával málokdo. Jsou to velké výletní zaoceánské lodě „Cruise ships“. Již mnoho let jsme dodavatelé chladírenských technologií pro největší zaoceánské lodě včetně vůbec největší lodě na světě Harmony of the Seas. Svými parametry, výtlakem 226 tisíc tun, délkou 362 metrů a šířkou 66 metrů, vzbuzuje Harmony údiv všude, kde při svých plavbách zakotví.  Na tuto loď jsme dodávali technologii chlazení pro přibližně 60 mrazících a chladících boxů o celkovém chladícím výkonu 1,6 megawattů. Pro představu, instalovaný chladící výkon odpovídá výkonu přibližně 20 větším supermarketům. Pokud ale plujete Karibikem, tak si chcete samozřejmě také zabruslit! Proto je na lodi instalována ledová plocha s chladírenskou technologii Sinop o výkonu 250 kilowattů.

Celkem jsme již dodali technologie na více než 20 zaoceánských výletních lodí a 30 technologických lodí, které zajišťují například obsluhu ropných plošin, těžbu diamantů a podobně. Protože připravujeme projekty na nejméně dalších 10 zaoceánských lodí, přijímáme do našeho týmu šikovné spolupracovníky na různé profese v projekci, konstrukci a výrobě strojní i elektro. Rádi bychom rozšířili náš tým také o pracovníky zkušebny chladírenských technologií, programátory PLC a aplikační specialisty.

Sinop ale není výrobcem pouze průmyslového a komerčního chlazení. Velká řada z vás se setkává denně s výrobky společnosti Sinop, když si s přáteli pochutnává na dobře vychlazeném oroseném půllitru piva, kvalitní sodové vodě nebo pouze na příjemně vychlazené kohoutkové vodě. Ano, i pro vás, kteří se chcete nepřímo podílet na dobrém jménu českého piva tím, že budete vyrábět kvalitní chladící zařízení, z kterého je pivo vždy správně studené, máme řadu pracovních příležitostí. Při montáži více než 50 typů nápojových chladičů poznáte rozmanitost způsobů chlazení nápojů a také to, že z vámi vyrobeného chladiče chutná pivo nejlépe!Ale spokojeni budou také abstinenti a abstinentky. Výrobníky sodové vody Sinop jsou instalovány po celé Evropě například u výrobců prestižních značek automobilů Audi, Mercedes, Škoda, VW a podobně.Máme se čím chlubit, ale raději bychom byli, abyste to u nás vyzkoušeli s námi. Vedle práce na zajímavých prestižních zakázkách můžeme nabídnout zajímavé platové ohodnocení, zaškolení, jednosměnný provoz, různé zaměstnanecké benefity, a především práci ve stabilní společnosti s pevným ekonomickým zázemím. Nebojte se chlazení.

Máte zájem o práci ve firmě Sinop?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 42 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Společnost Sinop CB a.s.

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Sinop, práce, chlazení, benefity

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.