čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Do Budějc míří švédský nábytkářský řetězec. Otevře tady plánovací studio

Už na přelomu roku otevře švédský nábytkářský řetězec IKEA v Českých Budějovicích plánovací studio. V něm si budou moct zákazníci s odborníky naplánovat novou ložnici, koupelnu nebo úložné prostory. Zároveň bude možnost prohlédnout si nabízené materiály, dekory a vybavení.

Plánovací studio chce IKEA otevřít v nákupním centru IGY v Českých Budějovicích. Studio bude podle švédské nábytkářské firmy zaměřeno na bytové zařízení a lidé si sem budou moct přijít naplánovat novou kuchyň, ložnici nebo koupelnu. Kromě toho si budou moct také prohlédnout nabízené materiály, dekory, vybavení i některé vybrané výrobky. 

Studio nabídne také možnost si výrobky rovnou objednat a nechat doručit přímo domů nebo do výdejního místa, které se v jihočeské metropoli nachází v Českém Vrbném.

„Zákazníci si budou moct domluvit schůzku s našimi odborníky na bytové zařízení, konzultovat s nimi své potřeby a naplánovat konkrétní řešení. Služeb studia budou moci využít také podnikatelé, kteří zařizují komerční prostory,“ uvedl v tiskové zprávě manažer společnosti pro Českou republiku Jiří Kuča.

Přesný termín otevření zatím není jasný, společnost ale předpokládá, že k němu dojde někdy na přelomu roku 2022 a 2023.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto IKEA Česká republika

Štítky IKEA, plánovací studio, IGY Centrum, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.