čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

Budějcké odpoledne plné módy a jarních trendů

Velkou jarní proměnou a bohatým programem nejen pro ženy přivítalo v sobotu budějcké nákupní centrum Géčko jaro.

Radostné a svěží roční období si říká o nové trendy. Centrum si pro své zákazníky a hlavně zákaznice připravilo možnost nechat se kompletně proměnit. Dvě vylosované ženy přišly ve 14 hodin na pódium, aby se představily publiku, a již za tři hodiny byly téměř k nepoznání.

Ještě než se vizážistka, stylistka a kadeřnice pustily do práce, promluvily o jarních trendech a o tom, co by určitě letos nemělo chybět v šatníku. „Moc se mi obě proměny líbí. Dámy musí být samy se sebou velmi spokojené,“ pochvalovala si výsledek snahy vizážistky, kadeřnice i stylistky mladá maminka Jitka, která se do slosování přihlásila také.

Bohužel ale neměla štěstí a velkou jarní proměnu nevyhrála. Pro ni i další zájemkyně byla po celou dobu možnost nechat se zdarma učesat, nalíčit, popřípadě si nechat zdarma poradit od odbornic.

Ke spokojenosti diváků a divaček byl připraven doprovodný program, o který se postaralo taneční studio Juicy Berry. Ke zhlédnutí bylo i několik módních přehlídek jak sportovního, tak i trendového oblečení, kterými se návštěvnice akce mohly inspirovat při výběru jarních kousků.

O další kulturní vložku se postarala českobudějovická zpěvačka Martina Pártlová, jež se proslavila v soutěži X Factor. Kolem sedmnácté hodiny odpolední se na pódiu ukázaly obě proměněné ženy. A výsledky byly více než uspokojující.

Na závěr se uskutečnila módní přehlídka návrháře Lukáše Bartoně, který se specializuje na dámské společenské šaty.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.