středa 20. října 2021 Vendelín

Budvar založil dceřinou společnost na Slovensku

V neděli 1. ledna 2012 zahájila ve Slovenské republice činnost společnost Budweiser Budvar SK, s.r.o. a stala se výhradním importérem piva z produkce pivovaru Budějovický Budvar na Slovensko. Budějckou Drbnu o tom informoval v pondělí 23. ledna PR manažer Budvaru Petr Samec.

Úkolem třetí dceřiné společnosti budějckého výrobce piva bude komplexní péče o další rozvoj obchodních aktivit na slovenském trhu s cílem maximálně využít jeho potenciál. Nová dcera má sídlo v Senci a je výhradním importérem piva z produkce pivovaru Budějovický Budvar na Slovensko.

„Veľmi si vážime slovenských zákazníkov a radi by sme im ponúkli predovšetkým vyššiu úroveň služieb a v blízkej budúcnosti aj širší sortiment piva. Veríme, že priamy kontakt pivovaru so zákazníkmi a spotrebiteľmi povedie k novej kvalite našich vzťahov a bude prínosom pre obidve strany. Reakcia pivovaru na požiadavky zákazníkov a spotrebiteľov ako aj na aktuálny vývoj slovenského trhu sa tak stane rýchlejšou a efektívnejšou,“ říká Ing. Jana Lehocká, jednatelka Budweiser Budvar SK, s.r.o. Dceřiná společnost má třináct zaměstnanců. Další pracovní místa byla vytvořena v outsorcovaných službách, tedy v logistice, dopravě a jiných.

Slovensko se v roce 2011 stalo druhým nejdůležitějším exportním teritoriem pro Budějovický Budvar. Ke slovenským milovníkům kvalitního pěnivého moku směřovalo 83 229 hektolitrů piva značky Budvar, což je o deset procent více než v roce 2010. Na celkovém exportu Budějovického Budvaru se Slovensko loni podílelo ze třinácti procent. Větší objem piva vyvezl pivovar pouze do Německa.

Napsal Petr Samec, PR manažer Bududějovického Budvaru
Foto: www.budvar.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.